آدامس بدون قند ون، با طعم نعناع

مفید برای سلامت دندانها

درباره آدامس بدون قند ون

پس از سال‌ها کسب تجربه در تولید آدامس طبیعی ون که به اقتضای طبیعی بودن ماده اولیه آن، شکل و نوع متفاوتی از فرآیند تولید و بسته‌بندی را طلب می کرد، مدیران شرکت تصمیم گرفتند که آدامس دراژه تولید کنند؛ محصولی جدید با همان مواد اولیه طبیعی ولی در شکل و بسته بندی های آشنا و رایج برای مصرف کنندگان.
آدامس‌ بدون‌قند ون، حاوی زایلیتول است و نسبت به آدامس‌های رایجی که استفاده می‌کنیم، طعم دلپذیرتر، بافت بهتر و بسته‌‌بندی استانداردی دارد. ثابت شده است که این آدامس، برای سلامتی دندان مفید است و جرم دندان را کاهش می‌دهد.

تمام شیرینی آدامس بدون قند ون، مربوط است به شیرین‌کننده طبیعی زایلیتول که برای بدن ما و حتی طبیعت ضرری ندارد.

آدامس دراژه ای ون بدون شکر است و به همین دلیل در حفظ بهداشت و سلامت دهان و دندان موثر است.این فرآورده دارای نشان ملی استاندارد و HACCP  برای سلامت مواد غذایی است.

زایلیتول توسط بنیاد سلامت دندان بریتانیا اعتبارنامه رسمی دریافت کرده است.

مفید برای سلامتی دندان‌ها

 • ما درتهیه آدامس بدون قند ون، به جای شکر و شیرین‌کننده‌های مصنوعی، از ماده طبیعی زایلیتول استفاده می‌کنیم. این ماده برای سلامتی دندان مفید است.
 • برای بهره بردن از فوائد زایلیتول بهتر است که به طور منظم آن را مصرف کنید. پیشنهاد دندانپزشکان در این رابطه، مصرف حداقل ۵ گرم در روز است. این میزان زایلیتول با مصرف ۵ تکه از آدامس‌ بدون‌قند ون تامین می‌شود. حالت ایده‌آل این است که این ۵ تکه را پس از وعده‌های غذایی و میان‌وعده‌ها مصرف کنید؛ یعنی هنگامیکه خطر حمله اسید به مینای دندان وجود دارد.

برای آگاهی از اطلاعات بیشتر در مورد این ماده، نحوه عملکرد، کاربردها و فوائد آن برای دندان، صفحه ویژه مربوط به زایلیتول را مطالعه فرمائید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تمام مواد استفاده شده در آدامس‌های بدون قند ون، روی دکمه روبرو کلیک کنید:

در دو بسته‌بندی زیبا

آدامس بدون شكر (یا در اصطلاح بدون قند) است به صورت دراژه و در دو نوع بسته‌بندی جعبه‌ای و بلیستری عرضه می‌شود.

   • جعبه‌ای
      • هر کارتن حاوی 180 جعبه
      • هر جعبه حاوی 15 عدد
   • بلیستری (ورقه‌ای)
      • هر کارتن حاوی 180 بلیستر
      • هر بلیستر حاوی 6 عدد

برای دیدن لیست کامل محصولات ون، شامل‌ انواع مختلف لواشک‌ها و  آدامس‌ها به صفحه محصولات مراجعه فرمائید.